Dentaris

Клініка в
Кременчуці

Імплантація

Найбільш ефективним та безболісним способом відновлення зубів є імплантація.

Завдяки використанню імплантів штучний зуб нічим не відрізняється від природного, при цьому зберігається здорова усмішка і повністю відновлюється жувальна функція.

Методика стала популярною за рахунок мінімальних термінів відновлення, невисокої вартості, найменшої травмонебезпеки та ефективного результату.

Імплантація — це вживлення титанових дентальних імплантів в щелепно кісткову тканину. Надалі вони є основою для встановлення незнімних протезів — коронок та мостів або використовуються у вигляді допоміжної фіксації знімних протезів.

Цю процедуру проводять за відсутності у людини як одного, так і кількох зубів відразу. Дентальні елементи за своєю будовою та формою нагадують корінь зуба.

Запис на прийом!

Залишіть ваші дані — і ми з вами зв’яжемося
    Пожалуйста, докажите, что вы человек, выбрав самолет.

    Як матеріали для протезування використовуються біологічно сумісні з кістковою тканиною — кераміка, титан та діоксид цирконію.

    Протягом операції із імплантації повністю ліквідуються дефекти зубного ряду. За відсутності зубів імпланти будуть допоміжною опорою для знімних протезів. 

    Дана процедура дозволяє відновити жувальні функції зубної емалі, а також створити психологічний комфорт — впевненість у привабливій усмішці та можливість їсти будь-які тверді продукти.

    Наші роботи