Dentaris

Клініка в
Кременчуці

Пародонтит (лікування зубів)

Лікування пародонтиту – складне та досить небезпечне захворювання зубів, яке може призвести до значних проблем – дискомфорту під час їжі, неприємного запаху з рота або навіть втрати зубів.

При цьому розпізнати пародонтит на початкових стадіях складно, особливо людині, яка не має спеціальної освіти та досвіду. Думаєте, що ваші зуби можуть бути схильні до цієї неприємної хвороби?

Щоб переконатися в цьому (або зворотному), пропонуємо уважно ознайомитись з причинами виникнення захворювання та тим, як ми вирішуємо цю проблему. Чому виникає пародонтит та як можна побачити його ознаки?

Запис на прийом!

Залиште ваші дані — і ми з вами зв’яжемося
    Пожалуйста, докажите, что вы человек, выбрав дом.
    Пародонтит може виникнути з кількох причин: — поганий або недостатній догляд за зубами; — Спадкова; схильність до цього захворювання; — Хвороба, а також прийом медикаментів певної категорії. Наслідком цих факторів стає розвиток захворювання – спочатку пародонтит початкових стадій, потім – у важких формах. Зазвичай ознаками пародонтиту стають: — активне відкладення зубного каменю; – кровоточивість ясен; — оголення коріння зубів; – неприємний запах із рота, незважаючи на відсутність захворювань органів травлення; – біль у ділянці кореня зуба при жуванні або натисканні.
    Пародонтит другої стадії має такі самі ознаки, але більш помітні та загострені. Чи знайшли у себе ці симптоми? Не варто чекати – для якісного та швидкого лікування потрібно звернутися до лікаря. Бажано, щоб це були фахівці нашої клініки, оскільки: – ми не лише усуваємо сам пародонтит, а й даємо рекомендації, як його уникнути; – лікування пародонтиту в наших клініках швидке та безболісне, навіть якщо знадобиться хірургічне втручання; – після лікування пародонтиту ваші зуби стануть привабливішими.

    Наши работы