Dentaris

Клініка в
Кременчуці

Дитяча стоматологія

Чи знали ви, що перший візит вашої дитини до стоматолога потрібно зробити вже у дошкільному віці? Адже вчасно усунені проблеми з молочними зубами допоможуть уникнути порушень розвитку корінних зубів. До того ж, хворі зуби — причина інфекції, яка знижує дитячий імунітет.

Але як не зробити перший похід до стоматолога “страшним”, а подальше лікування в стоматології не справжнім випробуванням? Ми знаємо, як вам в цьому допомогти! Тому що головне завдання наших лікарів- зробити все можливе й неможливе, щоб відвідування стоматолога стало звичною подією у житті вашої дитини. 

Наші дитячі стоматологи — це відповідальні, компетентні та досвідчені спеціалісти, які вважають свою справу власним покликанням та натхненням. Вони по-особливому відчувають дітей різного віку, а тому з легкістю знаходять підхід до кожного. Досягаючи дитячої довіри, проводять безболісне лікування з особливою чуйністю та дбайливістю, враховуючи всі тонкощі та потреби дитини. Кожен пацієнт для наших стоматологів — особливий та унікальний.

Спеціалізація лікаря — якісне лікування та пломбування молочних зубів. Він знає як допомогти при карієсі, професійно лікує пародонтит та пульпіт, складає індивідуальну програму профілактики стоматологічних захворювань, а також надасть консультацію щодо правильного догляду за ротовою порожниною. У своїй практиці використовує високопрофесійне новітнє обладнання та застосовує лише сучасні методики лікування в галузі дитячої терапевтичної стоматології. 

Запис на прийом!

Залишіть ваші дані — і ми з вами зв’яжемося
    Пожалуйста, докажите, что вы человек, выбрав звезда.

    У нашій клініці Dentaris царює приємна атмосфера, яка допоможе заспокоїти та розслабити малюка. А наші лікарі-стоматологи завжди з любов’ю та увагою ставляться до тих. Тому ви можете бути спокійні — вже після першого відвідування ваша дитина забуде про страх та з великим задоволенням прийде до нас наступного разу.

    Наші роботи